Events 2/1/2024 - 2/29/2024

  • 1/2
    Thursday
    Kontrola dokumentace
    eTK - zápisy, poučení, poznámky...
    Nepřítomnost - ESá
    J
    Nepřítomnost - KUá
    J
    Nepřítomnost - RIá
    N
    Nepřítomnost - HNá
    OČR
    Odevzdání dokumentace
    Výkazy, TK kroužků a ŠD, ...
    Beseda s Policií ČR - 9.B
    08:45 - 09:30
    Beseda s Policií ČR - 9.A
    09:50 - 10:35
    Loutkové divadlo
    09:50 - 10:35 Knihadílko
    Nepřítomnost - LUá
    10:45 - 13:20 RD
  • 2/2
    Friday
  • 3/2
    Saturday
  • 4/2
    Sunday
  • 5/2
    Monday
    Nepřítomnost - ESá
    N
    Projednávání rozpočtu - Ko, SLá
    MÚ - 9 hodin
    Projekt - myslivost
    07:50 - 13:20 Obora - jeleni
  • 6/2
    Tuesday
    Nepřítomnost - ESá
    N
    Vyhlášení sportovce okresu Semily
    SD Jilm 18 h
  • 7/2
    Wednesday
    Nepřítomnost - ESá
    N
    Nepřítomnost - Ko
    07:50 - 09:30 L
    Schůzka s rodiči o podávání přihlášek
    15:30 - 17:00 Pro zájemce z 9. ročníku. Od 15:30 h, učebna 9.A
  • 8/2
    Thursday
    Nepřítomnost - ESá
    N
    Zájezd do Národního divadla - 9. ročník
    Naši furianti
    Dohled na zájezdu do ND
    08:45 - 16:05
  • 9/2
    Friday
    Nepřítomnost - GDá
    Nepřítomnost - ESá
    N
    Nepřítomnost - BOá
    N
    Pozdější začátek výuky 9. ročníku
    07:50 - 09:30
  • 10/2
    Saturday
  • 11/2
    Sunday
  • 12/2
    Monday
    Nepřítomnost - MTá
    J
    Nepřítomnost - BOá
    N
  • 13/2
    Tuesday
    Nepřítomnost - MTá
    J
    Nepřítomnost - BOá
    N
    Setkání pedagogů - učitelů ČJ
    MAS 15 h, projekty na podporu čtenářství
    Kaleidoskop
    07:50 - 09:30 SD Jilm 8:00 h, celá škola, vstupné 40 Kč žáci + 30 Kč SPŠ
    PP program - Klima ve třídě - ATá, He
    10:45 - 12:25
  • 14/2
    Wednesday
    Nepřítomnost - BOá
    J
    Nepřítomnost - Ko
    08:45 - 13:20 N
    Nepřítomnost - HNá
    11:40 - 12:25 OČR
  • 15/2
    Thursday
    Nepřítomnost - BOá
    J
    Biologická (přírodopisná) olympiáda - 2. stupeň
    14:00 - 15:30 14 hodin, přihlášení zájemci
  • 16/2
    Friday
    Nepřítomnost - Ko
    N
    Nepřítomnost - JAá
    J
    Nepřítomnost - BOá
    J
    Nepřítomnost - PEá
    Z
  • 17/2
    Saturday
  • 18/2
    Sunday
  • 19/2
    Monday
    Nepřítomnost - Ko
    N
  • 20/2
    Tuesday
    Poslední termín odeslání přihlášek na SŠ
    9. ročník
    Nepřítomnost - Ko
    N
    Kontrola ČSSZ - SLá
    Setkání asistentek s vých. poradkyní - RIá, ...
    07:50 - 08:35
    Exkurze 8.B - VAá, OSá
    07:50 - 13:20 Vrchlabí
    Hepřítomnost - HNá
    10:45 - 12:25 OČR
  • 21/2
    Wednesday
    Nepřítomnost - SLá
    9 - 16 h
    Nepřítomnost - Ko
    N
    Nepřítomnost - RIá
    07:50 - 08:35 L
    Zeměpisná olympiáda - okresní kolo
    07:50 - 13:20 Semily
  • 22/2
    Thursday
    Setkání AŘZŠ - Ko, Kl
    13:00 Tatobity - 13 h
  • 23/2
    Friday
    Odevzdání mzdových výkazů
    10 h do ŘŠ
    Závody lyžařů - He
    Harrachov
  • 24/2
    Saturday
  • 25/2
    Sunday
  • 26/2
    Monday
    Jarní prázdniny
  • 27/2
    Tuesday
    Jarní prázdniny
  • 28/2
    Wednesday
    Jarní prázdniny
  • 29/2
    Thursday
    Kontrola dokumentace
    eTK - zápisy, poučení, poznámky...
    Jarní prázdniny

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"